KONKURRANSE - vinn personlig almanakk

Hei! 

Idag kjører jeg igang en ny konkurranse i samarbeid med personligalmanakk.no (direktelink), hvor dere kan vinne en egendesignet almanakk. Jeg har et par kanskje 4 almanakker derifra og er utrolig fornøyd, de er veldig praktiske og ikke minst superlekre. I tillegg til utseende så er de superflotte og ha når du skal skrive opp avtaler for og ikke glemme de, jeg glemmer alltid avtaler og synes derfor en slik almanakk er super. Om dere vil ha inspirasjon til hvordan deres almanakk kan se ut, følg personlig almanakk på instagram (@personligalmanakk) eller ta en titt innom facebook siden dems (@personligalmanakk)!

FOR OG DELTA: 

-Subscribe på youtubekanalen min HER
-Del dette innlegget på facebook
-Kommenter epostadressen din og hele navnet ditt under her 




(video til youtube kanalen min)

LYKKE TIL ♥♥

39 kommentarer

kornelia osen

24.11.2013 kl.09:58

Kornelia Si Høydalsvik Osen,

kornelia@os1.no

Jeg er med! Jippi!

Katarina Groth

24.11.2013 kl.10:06

Katarina Groth

katarina.groth22@live.no

Veldig bra konkurranse! :)
Matilde Erga

Matildeerga97@hotmail.no

Håper jeg vinneer :-D

Siljemg

24.11.2013 kl.11:08

Så gøy, bra konkurranse jeg er med, men jeg skjønte ikke helt hva jeg måtte gjøre på youtube kanalen din for å bli med? ;p

Sølvi Birgitte Wærness

24.11.2013 kl.11:45

For å abonere på youtube kanalen din så må jeg logge meg inn på youtube brukern min, men jeg husker jo ikke passordet... -_- Hvorfor må du lage konkurransen så vanskelig? :P

Ble ingen påmelding på meg denne gangen da...

Sølvi Birgitte Wærness

24.11.2013 kl.11:54

Jeg er nå med :)

kopalopa@hotmail.com

solviw.blogg.no

Caroline Bringsås

24.11.2013 kl.12:01

Caroline.bring@hotmail.com

Den var super fin!♡

Julie

24.11.2013 kl.12:17

Julie.sc@live.no

Emma Rapunsel

24.11.2013 kl.12:33

Jeg er med! Har delt på facebook og abonert på kanalen din!

emmarapunsel@hotmail.no

Mathilde Waale

24.11.2013 kl.12:54

Mathilde Waale

mathildewaale@hotmail.com

Jeg er med❤️

elisabethh

24.11.2013 kl.14:00

Elisabeth Hagen

elisabeth1.h@hotmail.com

Jeg er med :) <3 har delt på facebook og kanalene dine har jeg abonert på for lenge siden :) Haha <3

Karine H. Rostrup

24.11.2013 kl.14:27

Karine Rostrup

karine.rostrup@icloud.com

Jeg er med, jeg har delt på min face, og min blogg's face ;)

Hedda Hammer Myhre

24.11.2013 kl.14:59

Heddahmyhre@gmail.com

jippi, you go giiirl

mathilde holt

24.11.2013 kl.15:05

mathilde_96_@hotmail.com

Nora Marie Lia

24.11.2013 kl.15:09

nora.marie.lia@outlook.com

Fiepus

24.11.2013 kl.15:13

annesofier@hotmail.no

Elise Sletsjøe

24.11.2013 kl.15:17

elise--1997@hotmail.com

Malinsola

24.11.2013 kl.15:23

jeg er med! :)

Malin hegerland Sola

malinsolaa@hotmail.no

Mathilde

24.11.2013 kl.15:43

mathildus2008@live.no

Heidi Maagerø

24.11.2013 kl.16:23

Mora di ;)

sendingyouakiss@hotmail.com

Benedicte Erstad

24.11.2013 kl.16:55

Benedicte Erstad

benedicteerstad@hotmail.com

Guro

24.11.2013 kl.18:15

Guro Reinstad

guro.reinstad@hotmail.com

solsikkefamilien

24.11.2013 kl.18:16

Linda marie Hansen

Linda.marie.hansen88@gmail.com

Linn-Kristin Bones

24.11.2013 kl.19:03

Linn Kristin Bones

linnkristin.bones@hotmail.com

Oda Innvær

24.11.2013 kl.19:27

oda innvær

oda.innver@haugnett.no

Klara Sofie Katla

25.11.2013 kl.18:53

eg er med:)

Klara Sofie Katla

klara.sofie@hotmail.com

Kristin

26.11.2013 kl.17:11

Jeg er med, men har ikke youtubekanal :( Jeg har delt innlegget ditt på facebook :) Ha ei fin uke :)

Kristin Elise Schade

26.11.2013 kl.17:14

Kristinelisesch@hotmail.com

Kristin

26.11.2013 kl.17:14

Jeg er med, men har ikke youtubekonto. Jeg har delt innlegget på facebook :)

Ann Helen

30.11.2013 kl.17:19

pølsepus;))

Alette Asker Rutledal

30.11.2013 kl.19:33

alettesin@hotmail.com

Sirilinn

30.11.2013 kl.19:41

Sirilinnaskerud@hotmail.com

Selv gamle kjerringer trenger almanakk, så jeg har gjort mitt og er med i trekning :)

Lone Bergland Christoffersen

30.11.2013 kl.20:20

Lone.chris@hotmail.com

Synnøve Johnsen

05.12.2013 kl.20:01

synnove.aaslid@hotmail.com

hjelper det om vi skriver litt om hvorfor vi trenger det? anyways:

jeg går på musikklinjen (1vgs) der det er sinnsykt mye forskjellig jeg må huske til instrumentaltimene og opptredener vi skal gjøre. det er et shitload med prøver, prosjekter og innleveringer. i tillegg går jeg i LK (Leder Kurs) der det er møter og oppgaver jeg må planlegge og holde styr på masse datoer. jeg trenger det virkelig? ! xx

Emilie Varvik

05.12.2013 kl.23:17

Emilie Varvik,

emilie.varvik@live.no

Malin Fløysand

06.12.2013 kl.15:38

Malinf98@outlook.com

Malin Fløysand

Tonje Mågerø Thorsen

06.12.2013 kl.17:25

Malin Fløysand: Konkurransen er avsluttet for lenge siden :-)

Tonje Mågerø Thorsen

06.12.2013 kl.17:26

Emilie Varvik: Konkurransen er avsluttet for lenge siden :-)

Tonje Mågerø Thorsen

06.12.2013 kl.17:26

Synnøve Johnsen: Konkurransen er avsluttet for lenge siden :-)

Skriv en ny kommentar

hits